lekkoatletyka igrzyska europejskie

lekkoatletyka igrzyska europejskie

Gru 23

lekkoatletyka igrzyska europejskie Ulubione WENDLER są zszywki siłę do ćwiczeń, jak Chin-up, dipów, rzuca iz powrotem rozszerzeń.

Power to the People / Pavel Tsatsouline

Pavel Tsatsouline napisał kilka książek, z których jedna jest uprawniony Power to the People: rosyjski Strength Secrets Szkolenie dla każdego Amerykanina. Paevel nie lubi uderzać lub kulturystyki.

Paweł stwierdza, że ??”jeśli spojrzeć na szkolenia z najsilniejszych ludzi na świecie, czy to ciężarowców, ciężarowców, kurtka modeka siłaczy, niezależnie, istnieje jedna uniwersalna prawda. Oni zawsze podnosić ciężkie pod względem odsetka jednym rep max, ale zawsze ich powtórzeń niska i nigdy, przenigdy nie trenować na niepowodzenie. ” Jego trening obiecuje siłę bez luzem.

Pavel nie obchodzi, ile można ławki. Kwotę można ławce nie ma znaczenia dla swoich umiejętności zapaśniczych. Paweł stwierdza: „Jeśli nie trenujesz wyłącznie dla wyglądu, trzeba skupić się na sile potrzebnej do sportu, pracy lub stylu życia. Kiedy dostałem kontrakt ze stanu Nowy Meksyk w celu opracowania nowych testów wytrzymałościowych dla swoich wybranych broni specjalnych oraz taktyka Zespoły, nie kontemplować wyciskaniu lub loków, ale egzekwowane dziesięć pull-up, dziesięć dno jednonogie przysiady, a dziesięć wiszące podnosi nogę. ” Pavel jest o wytrzymałości funkcjonalnej. Pavel też lubi robić „drabiny”. Na przykład, możesz zrobić jedną push up, odpocząć chwilę, zrobić dwie pompki, odpoczynek na krótko ponownie wykonać trzy pompki, i tak dalej. Ty kieruj się ku górze drabiny, aż zacznie coraz trudniejsze. Następnie można odpocząć i zrobić kolejny drabinie.

może niektóre z jego wywiadów, treningów i artykułów online Jesteś.

gęstość treningowe

Szkolenie obejmuje Gęstość robi więcej pracy w tym samym czasie lub tej samej ilości pracy w krótszym czasie. Na przykład, można odpocząć mniejsza między zestawami lub wykonać więcej powtórzeń w tym samym czasie.

– autor artykułu