lekkoatletyka dla kazdego lublin

lekkoatletyka dla kazdego lublin

Paź 22

lekkoatletyka dla kazdego lublin

Myśli o bloku Ściąga dla trójboju

Po wysłaniu mój ciężki trening martwy od drugiego dnia, mam kilka pytań na temat, dlaczego jestem bloku ciągnięcie i to mnie zacząć myśleć o tym, dlaczego naprawdę jestem. Więc, pozwól mi zająć kilka myśli mam o tym i dlaczego robię to, co robię.

Historycznie rzecz biorąc, ja nie mój styl konkurencji martwego tuż kolana. Włożyłem około 50lbs na moim martwym w ostatnim roku tylko poprzez pracę nad techniką. Mój trener, Dustin, przekonał mnie, aby rozpocząć moje zdjąć podłogę wolniej, dostać się na kolana, a następnie eksplodować. Ten pomysł, w połączeniu z pchanie kolana prosto i schodząc do baru, okazała się sukcesem. Użyłem do pchania moje biodra powrotem pierwszy i naprawdę załadować moje ścięgna, ale teraz myślę, że więcej o siadając na pasku.

Zacząłem dodając pociągnięciach https://daisoft.pl/ pakietowych, gdy zacząłem metodę kostki. Pomyślałem: "Świetnie, będę miał do przeciążenia obszar, który w I ssać." Wiele osób może się zastanawiać, w jaki sposób są one różne w ogóle z szafy wyciąga. Cóż, powiem ci, że są one bardzo różne. ciągnie Rack służą bardziej jako wyciąg ego dla mnie, i myślę, że to na pewno powiedzieć wiele zgadzasz. Główną różnicą, że znalazłem to sposób, że masa jest rozłożona na kołkach w pociągnięciem rack sprawia, że ??o wiele więcej ... dobrze, sztywny. Rack ciągnie prostu nie symulować deadlift z podłogi jak blok ciągnie - Blok ciągnie umożliwić tym naturalnym uczuciem jest w stanie pociągnąć luz z baru.

lekkoatletyka dla kazdego lublin

Więc teraz myślę: "Nice, mam windę, która pozwoli mi przeciążać moje kłucia w windzie i wzmocnienie słabych części." Na moich dni nakładu max Uderzę coś ciężkiego off wysokiego bloku, a potem następny dzień max wysiłek w coś uderzyć się niższy blok, a następnie w dniu wysiłku trzecia max hit coś z najniższym bloku w moim cyklu szkoleniowym, wreszcie wezmę ciężki deadlift z podłogi. Oczywiście, spodziewam się trafić najcięższej wagi off najwyższym bloku i pracować stamtąd dopóki nie dostanę się na podłogę. Co zastanawiające, ale podoba mi się to, że udało mi się trafić 550 off 4 "bloku @rpe 10 i 565 off 2" @rpe bloku 9-9.5.

Zakres ruchu rośnie, a więc są numery? Wezmę to. Ja również jestem bardzo przypisując wzrosty na tonę objętości kreską wstrzymane przysiady, że robiłem ostatnio. Zastanawiam się, czy ktoś miał podobne doświadczenia z zakresu szkolenia ruchu jak to też?

Zobacz mój kanał YouTube, too. Będę regularnie dodanie szkolenia przez całe poza sezonem iw sezonie treningu.

https://www.ltg.poznan.pl/
- autor artykułu