lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski w toruniu

lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski w toruniu

Lis 27

300 Workout - Get Trening online ciało jak 300 Obsada filmu

Kiedy oglądałem 300 film, byłem zdumiony (zaklęcie wiążące mogą być właściwe słowo) przez obsadę. Ich ciała były jak perfekcji. Musiałem pójść i dowiedzieć się więcej o tych facetów (znak twight z Gones gym).kredytbezbik.net.pl/chwilowki-szybki-zastrzyk-gotowki/ Jak czytam i oglądaliśmy ich filmy, zdałem sobie sprawę, jak ci ludzie, ale ich ciała. A pierwsze słowa z moich ust były "Nic dziwnego".

Ich treningi były niesamowite. Na przykład, jest to ćwiczenie, które złożyły wiadomości. Jest to największe wyzwanie w 300 treningu. Powinieneś to zrobić tylko raz. Więc nie jest to w pewnym sensie treningu, aby uzyskać silniejszy. Spośród tych, którzy próbowali tylko 17 osób przeszły ten wzorzec (z Markiem twight i innego instruktora jak 2 z nich).

25x Pull-up +

50x Martwy @ 135 # +

50x push-up +

50x Box Jump @ polu 24 "+

50x Floor Wiper @ # 135 (jeden licznik) +

50x KB Czyste i Prasa @ 36 # (KB może dotykać podłogi między powtórzeń) +

25x Pull-up

300 powtórzeń łącznie

Będąc entuzjastą fitness i trener, to była dla mnie wyzwaniem ... Muszę przyznać, że nie kończy go za pierwszym razem. Ale po tym doświadczeniu wiem jak zbudować zapisu do tego programu.

Jak zdobyć ciało jak 300 filmów facetów

Przede wszystkim zauważyłem wokół forach, jak większość ludzi były jak "Nie ma mowy, ci faceci mogą uzyskać podmioty jak to w ciągu 4 miesięcy". Wiesz, jeśli jesteś jednym z tych malkontentów, że nigdy nie osiągnąć tego rodzaju rezultatu. Jako trener Widziałem szalony transformacji. Niestety nie mogę powiedzieć innym o tym, ponieważ są one niczym innym jak cuda. Ludzie często patrzą na cud i zapomnieć o ciężkiej pracy, który zostanie umieszczony za cud.

Tak czy inaczej oto kilka pomysłów, oszukany i zachowując wytrzymałość funkcjonalną.

1. Ograniczenie kalorii: Specjalnie carb ograniczeniem jest koniecznością, jeśli chcesz się oszukany.

- autor artykułu