lekkoatletyka osob niepelnosprawnych

lekkoatletyka osob niepelnosprawnych

Wrz 23

Dzieci z ADHD - Do not Let ADHD stanąć na drodze do sukcesu Twojego dziecka

ADHD litery lub trzy litery ADD, używany przez tych, zatrzymany w 1990 kulturze zdrowia psychicznego, zasiać strach w sercach i umysłach większości rodziców, i nie bez powodu.https://wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke/ Po wszystkie dzieci z ADHD są bardzo prawdopodobne underachievers w szkole, mają problemy dyscyplinarne, a być wyrzutkami społecznymi. Nieleczony są dwukrotnie częściej skończyć w pierdlu, rozwód, i być chronicznie bezrobotnych w późniejszym życiu. Niezupełnie wizji większość rodziców szukasz.

Ten scenariusz ma doprowadzić do najbliższej paniki jak tysiące rodziców dzieci z ADHD podejrzanych szukać odpowiedzi, dlaczego mały Janek lub Sara nie wydają się pamiętać, gdzie zostawili swoje zadanie domowe i dlaczego zmusiły rodziny kotów jeść cały wannie spread tłusty.

Ale jednocześnie te dwa przypadki zachowań może mieć jakieś podstawy do ADHD z pewnością nie potwierdzają jego istnienie. Ponadto, może pies zjadł lekcji lub kot potrzebuje trochę więcej cholesterolu, aby jego sierści połysk.

Te trzy podstawowe objawy ADHD są nieuwagi / distractibility, impulsywność i nadpobudliwość. Wydzielona z tych objawów pierwotnych są zmartwieniem, nuda, brak motywacji, frustracja, niska samoocena, zaburzenia snu, beznadzieja i przewidywanie awarii.

Ważne jest również, aby podkreślić, że około połowa dzieci z ADHD mają problemy z agresją. I wreszcie, a może najważniejszym czynnikiem jest to, że dzieci z ADHD mają współistniejące warunki, takie jak epizodów maniakalnych, uczyć niepełnosprawności, zaburzeń tic, depresja i lęk aż o 70 procent.

Ciekawskich rodzic słusznie chcą wiedzieć, dlaczego współpraca istniejące warunki są tak powszechne u dzieci z ADHD. Prawda jest taka, nikt tak naprawdę nie wie na pewno, ale najlepszy scenariusz Domyślam się, że substancje chemiczne w mózgu uważa się za podstawowe sterowniki dla zachowania i samoregulacji są obecne w różnym stopniu w każdym z tych warunków, w tym ADHD.

- autor artykułu