lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski

lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski

Sie 03

lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski

Big Butts

Pochodzę z niemieckiego pochodzenia, prawie wszystkie moje forebearers są po niemiecku. Jestem trzeciej generacji, amerykański. Jednak ze względu na nadmierne w hodowli przez moich dziadków, jestem prawie wszystkie niemieckie z pochodzenia.

Naprawdę nie jest tak źle, zawsze byłem bardzo dobry zawodnik, ale nie było jednego piętna nigdy nie mógł się pozbyć, Niemiecki zespół Big Butt (GBBS).akademiaprawajazdy.pl - nauka jazdy gdynia Wydaje się, że wszyscy Niemcy (i ich potomkowie) mają wielkie tyłki! I nie mam na myśli taki duży, to znaczy duży.

Jak powiedziałem, że zawsze był dobrym sportowcem, ale nawet w najlepszej formie, nadal miał zauważalne tyłek. "Bubble butt" jest to, co nazwali mnie w pracy 8 lat temu, podczas gdy w tym czasie biegałam 35mi. w tygodniu, aby przygotować się do http://zid.pl/ maratonu!

lekkoatletyka halowe mistrzostwa polski

Więc tutaj jestem, 8 lat starsza, a tylko jogging (może tasowania jest lepsze określenie), 12 mil na tydzień. Staram się nie wyrobisz sobie nawyk pochylając się nad przodu mojej załogi w pracy. Gwizdy i Snickers, są bardzo kłopotliwe! Hej! Nie mogę pomóc mojemu DNA człowieka! Pokaż brata niektóre współczucie ya? I pomyśleć, co dobry szef (to jeffe, w języku hiszpańskim) Jestem im.

Podobnie jak "Brudny Harry", powiedział: "Człowiek musi znać swoje granice", a teraz moje ograniczenia są zawarte w "pasie 36. Przynajmniej wiem, że gdybym hap-ryzykownie zginać się przed kimś, nikt nie będzie zranić, rannych lub przestraszony chyba clip je z moim wielkim tyłku.

Ten artykuł jest z mojego bloga "Common Sense Mike'a". Mój blog jest perspektywa wspólnego były osoby na różne tematy; Duchowość, humor. Życie i polityka.


- autor artykułu