lekkoatletyka w szkole podstawowej

lekkoatletyka w szkole podstawowej

Sie 25
lekkoatletyka w szkole podstawowej

Obwody zwykle obejmują przechodząc od jednego ćwiczenia do następnego bez odpoczynku. Kompleksy często wiąże sztangi i hantle. Ćwiczenia w kompleksie są wykonane z tej samej wadze i nie zatrzymuj się, aż ukończeniu kompleksu.

Niektóre nazwy związane z treningu obwodowego są Bob Gajda, Steve Maxwell John McCallum i Matt Wiggins.przeczytaj więcej na naszej stronie

Można znaleźć wiele artykułów na temat treningu obwodowego Internecie.

Steve Maxwell stany ten temat treningu obwodowego, "Ten rodzaj treningu jest bardzo wymagający! Nie tylko wprowadzają w grze sporo siłę mięśni i wytrzymałość, ale to stwarza ogromne zmęczenie ogólnoustrojowe, które niektórzy ludzie nazwali klimatyzację metaboliczną lub Met-con w skrócie ".

Nazwa wiąże się z kompleksami jest Istvan Javorek.

Oto przykład kompleksu brzana. To Istvana Javorek złożonym 1.

Brzana Upright Row x 6

Brzana Wysoka Pull Snatch x 6

Brzana Za Push Głowa Squat Naciśnij x 6

Brzana z tyłu głowy Good Morning x 6

Brzana Bent Over Row x 6

Pisałem o HIIT (HIT) wcześniej. Cóż, HIT posiada własne skręcają na treningu obwodowego zwanych treningów 3x3. Robisz trzech ćwiczeń, jeden po drugim, a następnie powtórzyć sekwencję trzech rundach. Ma to poprawić swój metaboliczne uwarunkowania.

Trening obwodowy i kompleksy mogą być idealne dla siły i klimatyzacji krążenia. Ten rodzaj ćwiczeń można oszczędność czasu, jak również. Nie mogą one być najlepszym, jeśli twoim celem jest przede wszystkim budowanie brutalnej siły.

mc treningowe

Trening masy ciała, oczywiście, wykorzystuje ciężar ciała na odporność. Prawdopodobnie wykonano pompek, Pull-ups, chin-ups i dipy wcześniej. Ale, czy kiedykolwiek wcześniej zrobić bombowiec nurkujący pompek, hinduskie pompek, ręcznie stoisk pompek, przysiadów hinduskich lu tworzenie logob przysiady jednonożne pistolet?

Niektórzy ludzie przysięgają masy ciała szkolenia.

- autor artykułu