lekkoatletyka igrzyska europejskie

lekkoatletyka igrzyska europejskie

Gru 23

lekkoatletyka igrzyska europejskie Ulubione WENDLER są zszywki siłę do ćwiczeń, jak Chin-up, dipów, rzuca iz powrotem rozszerzeń.

Power to the People / Pavel Tsatsouline

Pavel Tsatsouline napisał kilka książek, z których jedna jest uprawniony Power to the People: rosyjski Strength Secrets Szkolenie dla każdego Amerykanina. Paevel nie lubi uderzać lub kulturystyki.

Paweł stwierdza, że ??"jeśli spojrzeć na szkolenia z najsilniejszych ludzi na świecie, czy to ciężarowców, ciężarowców, siłaczy, niezależnie, istnieje jedna uniwersalna prawda. Oni zawsze podnosić ciężkie pod względem odsetka jednym rep max, ale zawsze ich powtórzeń niska i nigdy, przenigdy nie trenować na niepowodzenie. " Jego trening obiecuje siłę bez luzem.

Pavel nie obchodzi, ile można ławki. Kwotę można ławce nie ma znaczenia dla swoich umiejętności zapaśniczych. Paweł stwierdza: "Jeśli nie trenujesz wyłącznie dla wyglądu, trzeba skupić się na sile potrzebnej do sportu, pracy lub stylu życia. Kiedy dostałem kontrakt ze stanu Nowy Meksyk w celu opracowania nowych testów wytrzymałościowych dla swoich wybranych broni specjalnych oraz taktyka Zespoły, nie kontemplować wyciskaniu lub loków, ale egzekwowane dziesięć pull-up, dziesięć dno jednonogie przysiady, a dziesięć wiszące podnosi nogę. " Pavel jest o wytrzymałości funkcjonalnej. Pavel też lubi robić "drabiny". Na przykład, możesz zrobić jedną push up, odpocząć chwilę, zrobić dwie pompki, odpoczynek na krótko ponownie wykonać trzy pompki, i tak dalej. Ty kieruj się ku górze drabiny, aż zacznie coraz trudniejsze. Następnie można odpocząć i zrobić kolejny drabinie.

może niektóre z jego wywiadów, treningów i artykułów online Jesteś.

gęstość treningowe

Szkolenie obejmuje Gęstość robi więcej pracy w tym samym czasie lub tej samej ilości pracy w krótszym czasie. Na przykład, można odpocząć mniejsza między zestawami lub wykonać więcej powtórzeń w tym samym czasie.


- autor artykułu