lekkoatletyka listy swiatowe 2016

lekkoatletyka listy swiatowe 2016

Paź 19

lekkoatletyka listy swiatowe 2016 I przytyć mięśni może mieć niewielką wartość dla użytkownika. Dlatego, kulturystyka prawdopodobnie nie jest to najlepszy wybór dla zapaśnika.

Strongman Szkolenia / Różne

Czy kiedykolwiek trenowałem z młotem? Czy kiedykolwiek wyciągnął wokół ważonej sanki? Czy kiedykolwiek użył Kettlebell, indyjski klubów, Clubbells, lub Macebell? Cóż, może to być zabawa, aby spróbować czegoś nowego.

Skąd trenuję?

Niestety, nie wiemy wiele na temat treningu siłowego w liceum.

W naszym liceum mieliśmy starą Uniwersalny Waga maszyny. Czasami chciałbym zrobić obwód wokół maszyny, uderzając każda stacja jedna po drugiej. Może zrobić to zwarcia kilka razy. Zawsze cieszył się robi pompki. W domu, miałem ławce i niektórych wag. Pewnego lata, ja poszedłem na kurs tata nazwał uproszczonego systemu Boba Hoffmana z Barbell Training. To po prostu zaangażowana robi dziesięć ćwiczenia jednego zestawu każdego. Ćwiczenia były prasy wojskowych, loki, wiersze, wzrusza i inne multi-wspólne ruchy złożone.

Żałuję, że nie wiadomo więcej na temat prawidłowego treningu siłowego. Nigdy tak naprawdę zorganizowane kiedy przyszedł do mojego treningu siłowego.

Dorastałem na farmie w Midwest, więc ja też wykonał dużo pracy fizycznej jak niosąc bele siana i wiadra kukurydzy i ogrodzeń budowlanych.

periodyzacja

Może chcesz zachować periodyzacji pamiętać przy projektowaniu rutynowych podnoszenia. Możesz podnieść do potęgi, siły, wytrzymałości i w różnym czasie. Albo może chcesz spróbować zbudować wszystkie trzy z nich w tym samym czasie. Tak, badania liniowa periodyzacja i równoczesne lub sprzężoną periodyzacja.

Wniosek

Cóż, mam nadzieję, że wam kilka opcji do rozważenia przy projektowaniu swój program treningu oporowego. Odporność szkolenia jest ważnym elementem w zapasach klimatyzacji. Można łączyć różne opcje, jak również.Można podnosić ciężary i zrobić szkolenie masy ciała, jak również. Tylko upewnij się, że to jakiś rodzaj treningu oporowego, dzięki czemu będą silne, szybkie i wydajne na macie.

Domy Balik
- autor artykułu